Меню
Наша адреса: м. Київ вул. Лобановського 150
м. Київ вул. Лобановського 150
+38 (050) 361 97 77 Замовити дзвінок

Співпраця

COSAS співпрацює з інтернет магазинами по системі роботи Дропшиппінг. Товар продається поштучно, відвантаження збірних замовлень без обмеження по к-сті кожного артикулу в загальному замовленні. Ми надаємо щоденне оновлення залишків. Збір і відправка замовлення в день отримання замовлення. Ви можете подати заявку на реєстрацію Вашого інтернет-магазину і отримати прайс написавши нам на sells@cosas.com.ua або скориcтайтеся одним iз мессенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram) чи зателефонувати в центр пiдтримки +38050 361 97 77.
COSAS співпрацює як з фізичними, так і з юридичними особами з відвантаженням, з і без ПДВ. Товар продається без обмеження по к-тi кожного артикулу в загальному замовленні. Ми надаємо щоденне оновлення залишків. Збір і відправка замовлення в день отримання замовлення. Ви можете подати заявку і отримати оптовий прайс написавши нам на sells@cosas.com.ua або скорістайтеся одним Із мессенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram) чи зателефонувати в центр пiдтримки +38050 361 97 77.
COSAS співпрацює з виробниками тканини та комплектуючих для виробництва текстилю для дому. Ми праюємо виключно з натуральними матеріалами. Ви можете подати заявку на співпрацю та вислати свій прайс написавши нам на sells@cosas.com.ua або скористайтеся одним із мессенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram) чи зателефонувати в центр пiдтримки +38050 361 97 77.
Преміум бавовна Комфортний сон
Кольоростійкість Зберігає яскравість малюнка
Made in Ukraine Зроблено в Україні
Гладкість Ніжно прилягає до шкіри
Висока щільність Міцна якісна тканина
Екологічність Тільки натуральні матеріали