Меню
Наша адреса: м. Київ вул. Лобановського 150
м. Київ вул. Лобановського 150
+38 (050) 361 97 77 Замовити дзвінок

Доставка

Доставка здійснюється кур'єрською службою - Нова Пошта за тарифами перевізника. Замовлення відправляемо в будь-яку точку України.
Термін доставки від 1 до 3 днів, в залежності від регіону. У зв'язку з великою кількістю замовлень терміни доставки можуть бути збільшені на 1-2 дні.
Доставка здійснюється кур'єрської службою - Нова Пошта за єдиним тарифом з 65 грн за одне відправлення. Додаткові послуги перевізника Нова Пошта такі як накладений платіж оплачуються клієнтом окремо. В момент доставки до вартості замовлення буде додана комісія Нової Пошти за переказ грошових коштів.
Інформація про замовлення доступна на веб-сайті кур'єрської служби Нова Пошта після відправлення посилки. Це опція дозволяє дізнатися, де знаходиться Ваше замовлення.
Для перенесення дати доставки свого замовлення на більш зручний для вас час ви можете написати нам на info@cosas.com або скористайтеся одним із мессенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram) чи зателефонувати в центр підтримки +38050 361 97 77. Перед доставкою вашого замовлення з вами обов'язково зв'яжуться для узгодження точного часу доставки.
Преміум бавовна Комфортний сон
Кольоростійкість Зберігає яскравість малюнка
Made in Ukraine Зроблено в Україні
Гладкість Ніжно прилягає до шкіри
Висока щільність Міцна якісна тканина
Екологічність Тільки натуральні матеріали