Меню
Наша адреса: м. Київ вул. Лобановського 150
м. Київ вул. Лобановського 150
+38 (050) 361 97 77 Замовити дзвінок

Повернення

Категорії товарів, такі як натільна білизна та постільна білизна не підлягають поверненню та обміну згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172. У разі пересорту або доставки бракованого товару протягом 7 днів після доставки замовлення ви можете повернути його. В такому випадку витрати за доставку товару клієнту та витрати за пересилку товару назад бере на себе компанія COSAS. Товар повинен бути новим та зберегти первинний вигляд, всі оригінальні етикетки і бірки, інакше ми не зможемо прийняти товар на повернення. Електронна пошта по питанням повернення: info@cosas.com.ua
Необхідно зв'язатися з нашою Службою підтримки клієнтів. Ви можете написати нам на info@cosas.com або скористайтеся одним з месенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram) або зателефонувати до центру обслуговування клiентiв +38050 361 97 77. У разі пересорту або доставки бракованого товару, витрати за доставку товару клієнту та витрати за пересилку товару на повернення бере на себе компанія COSAS. Товар повинен бути новим та зберегти первинний вигляд, всі оригінальні етикетки і бірки інакше ми не зможемо прийняти товар на повернення.
При отриманні товару, у разі пошкодження упаковки при транспортуванні, необхідно разом з кур'єром скласти протокол про пошкодження. Далі необхідно зв'язатися з нашою Службою підтримки клієнтів. Ви можете написати нам на info@cosas.com або скористайтеся одним iз мессенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram) чи зателефонувати в центр підтримки +38050 361 97 77.
Протягом 7 днів після доставки замовлення ви можете повернути його. Ми перерахуємо вам гроші протягом 3 днів після отримання вашої посилки. У разі пересорту або доставки бракованого товару, витрати за доставку товару клієнту та витрати за пересилку товару на повернення бере на себе компанія COSAS. Товар повинен зберегти первинний вигляд, всі оригінальні етикетки і бірки, інакше ми не зможемо прийняти товар на повернення.
При отриманні замовлення на відділені НП є можливість переконатися в якості товарів, обережно оглянувши їх. Якщо товар не підійшов за якимись причинами, передбачено відмову на місці від всієї посилки. При повній відмові необхідно оплатити вартість доставки. Товар повинен зберегти первинний вигляд, всі оригінальні етикетки і бірки, інакше ми не зможемо прийняти товар на повернення.
Грошові кошти будуть переведені протягом 3 днів з моменту прийняття товару до повернення.
Преміум бавовна Комфортний сон
Кольоростійкість Зберігає яскравість малюнка
Made in Ukraine Зроблено в Україні
Гладкість Ніжно прилягає до шкіри
Висока щільність Міцна якісна тканина
Екологічність Тільки натуральні матеріали